1.    
  2.     Жалюзі на пластикові вікна

Жалюзі на пластикові вікна

Зараз все більше і більше в сучасному дизайні стає популярним використовувати жалюзі. Вони служать захистом від сонячних променів, сторонніх поглядів з боку вулиці, з їх допомогою можна регулювати потік сонячного світла, так і дуже естетичний і елегантний вигляд набуває віконце, на якому красується жалюзі.

У зв’язку з великою популярністю пластикових вікон, стає дуже актуальним питання: як монтувати жалюзі на такі вікна?

Чіпляються вони безпосередньо до склопакета, на кожній стулці вікна. Перед установкою жалюзі, потрібно виміряти розміри вікна. Потім визначитеся зі способом кріплення. Їх існує всього два: з методом свердлінь і без свердління.

Жалюзі на пластикові вікнаМонтуючи жалюзі на кронштейни, уважно поставтеся до вибору саморізів. Вибирайте не дуже довгі, для того щоб не сталося пошкодження склопакета. Вмонтувати систему до профілю буде трохи легше. Правда, отвір, зроблений в профілі, складно буде прибрати з плином часу. Але тут вам може допомогти силікон. Коли будете діставати конструкцію, залийте отвори від кронштейнів силіконовим герметиком, для того щоб їх краще сховати.

Для кріплення жалюзі на вікна стулки є надійний, більш економний і безпечний варіант. Це кріплення на двосторонній скотч. Але такий варіант кріплення не підходить для встановлення алюмінієвих, дерев’яних та інших важких конструкцій. Так як скотч і просто не витримає.

Наступний варіант кріплення — це варіант без свердління. У цьому випадку можна тримати конструкцію з допомогою Г-образних кронштейнів. Правда, варто враховувати, що для глухих стулок вони не підійдуть.

Причому виконати кожен з видів цих робіт можна з будь-яким з видів жалюзі, чи то горизонтальний або вертикальний вигляд.

Найбільшою популярністю зараз користуються горизонтальні жалюзі. Їх зараз безліч, завдяки чому можна відмінно вписати їх до будь-якого дизайну приміщення. Можна придбати однотонні, можна різнокольорові, з орнаментом чи з елементами абстракції.

Трохи пізніше, ніж горизонтальні, з’явилися вертикальні жалюзі. Їх використовують в основному в господарських або громадських приміщеннях.

Шляхом змішування деяких матеріалів і форм ламелей, можна отримати мультифактурні жалюзі.

Вони мають досить складну конструкцію, але при цьому легкі в управлінні. Такий вид жалюзі має велике різноманітність в структурі, дизайні, кольоровій гамі. Такі жалюзі з тканинними ламелями добре підійдуть до офісних приміщень. Виглядає це досить естетично і повноцінно.

Є такий вид жалюзі, на яких йде зображення природи, моря, макрозйомки квітів. Вони не вигорають під сонцем і дуже виграшно виглядають як в домашній обстановці, також і в офісах і кафе.

Довгостроковість доброго і гідного вигляду ламелей залежить від щільності тканини. При високій щільності вони не деформуються, не витягуються. Легше всього стежити за чистотою пластикових і металевих жалюзі. Їх можна просто іноді протирати вологою ганчірочкою, в мильному розчині. Дерев’яні протирають ганчіркою і чистять пилососом. Жалюзі з склотканини вимагають сухого чищення.

Купуючи жалюзі, можна точно сказати, що проблему сонячного світла, вигоряння меблів, та й просто питання дизайну вікон можна вважати вирішеними.

Написати коментар