1.    
  2.     Вибираємо пластикові вікна для скління балкона

Вибираємо пластикові вікна для скління балкона

04.09.2017

Більшість людей облаштовують свої балкони, щоб отримати додаткову корисну площу. Для захисту даних приміщень від атмосферних опадів можна придбати пластикові вікна. Зараз в компаніях, що пропонують скління балконів і лоджій, пропонують різні види рам, які відрізняються конструкціями і характеристиками.

Корисна інформація

Треба знати, що пластикові вікна по способам відкривання поділяються на:

  • розсувні;
  • розпашні;
  • поворотно-відкидні.

Перший вид конструкцій ідеально підходить для маленьких балконів. Для скління просторих лоджій часто купують рами з великими розпашними і поворотно-відкидними стулками. Останній тип вікон має режим провітрювання.

Конструкції виготовляються з профілів ПВХ з різною кількістю повітряних камер. Чим їх більше, тим краще теплоізоляційні якості рам. Великої уваги заслуговують склопакети. Вони бувають подвійними і потрійними. Перший варіант підійде для балконів, які не будуть використовуватися в якості додаткової кімнати.

Якщо лоджію планується використовувати як кабінет або зону відпочинку, то перевагу варто віддавати конструкцій з потрійними склопакетами. Потрібно звернути увагу на ущільнювач. Резина від перепадів температур розсихається. Краще віддавати перевагу силіконовим виробів.

Як правило, виробники комплектують пластикові вікна одинцово підвіконнями і відливами. При бажанні люди можуть придбати москітні сітки, що перешкоджають проникненню комарів, мошок і комах у приміщення. Деякі фірми пропонують замовити пластикові вікна зі склопакетами, всередині яких встановлені жалюзі.

Написати коментар