1.    
  2.     Правильний підхід до вибору вікна із пластику

Правильний підхід до вибору вікна із пластику

Металопластикові вікна на сьогоднішній день є безумовними лідерами при проведенні ремонту старих та будівництві нових будинків. Вони володіють високими технічними характеристиками, які підвищують рівень комфорту приміщення, що, звичайно, самим кращим чином позначиться на житті всіх членів Вашої родини, тому для заміни старих вікон необхідно придбати пластикові вікна.

Насамперед, варто відзначити відмінну теплоізоляцію, надійний захист від зовнішніх шумів, протягів, високу міцність і довгий термін служби виробів. Варто сказати, що вибір пластикових вікон — справа не таке простої, як може здатися покупцеві в перший момент.

При його покупці варто уважно вивчити всі параметри, від яких безпосередньо залежить його комплектація. На вибір моделі будуть впливати розміри приміщення, його вологість, наприклад, якщо вікно встановлюється в кухні. Поверх приміщення, рівень зовнішніх шумів і пилу (якщо вікно виходить на дорогу) теж треба прийняти до уваги.

Вибирати модель пластикового вікна потрібно з урахуванням кліматичних умов, при яких воно буде експлуатуватися. Адже від цього буде залежати товщина склопакета і кількість камер у ньому. Найбільш оптимальною буде конструкція з двокамерним склопакетом і профілем з 4-5 камер.

Якщо ж Ви все-таки зупинили свій вибір на більш легкому виробі з одним склопакетом, то краще, щоб воно було з низькоемісійним склом для кращої провідності сонячного світла всередину приміщення і дуже малому рівні виведення тепла назовні. Ширина профілю також впливає на поліпшення теплоізоляції вікна, її оптимальні параметри — 55 -70 мм.

Вибір пластикових вікон з хорошою якісною фурнітурою значно підвищує всі їхні експлуатаційні характеристики. На сьогоднішній день асортимент цієї продукції, що випускається різними виробниками, надзвичайно широкий.

Для того, щоб в приміщенні завжди підтримується оптимальний температурний режим та рівень вологості повітря, необхідно купувати вікна з вентильованими профілями. Вони сприяють природному взаємопроникненню повітряних мас вулиці і приміщення і є запорукою чистоти повітря у Вашій квартирі.

Уникнути проникнення у Ваш будинок непроханих гостей допоможуть кілька стекол, з’єднаних спеціальною полімерною плівкою, що робить його дуже міцним. Розбити таке вікно практично неможливо.

Написати коментар