1.    
  2.     Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

У магазинах покупцям пропонується широкий асортимент горизонтальних варіантів жалюзі. Бюджетний варіант – це пластикові моделі. Також жалюзі можуть бути тканинними. Вони недорого коштують. Трохи дорожче — це алюмінієві жалюзі.

Найдорожчими вважаються дерев’яні жалюзі. Конструкція жалюзі не дуже складна. Універсальність кріплень зробило можливим встановлювати їх у різних площинах. Краще всього їх ставити на вікна з ПВХ. Більш того, на пластикові вікна рекомендується ставити алюмінієві горизонтальні жалюзі.

Справа в тому, що алюмінієві ламелі відрізняються багатою колірною палітрою і вони відмінно виглядають в офісному інтер’єрі. Установка жалюзі проста і з нею зможе впорається будь-яка людина. Важливо тільки купити горизонтальні жалюзі, які будуть гармонійно виглядати в інтер’єрі кімнати.

Якщо потрібно зробити інтер’єр неповторним підійдуть дерев’яні жалюзі. Тканинні жалюзі це самий дешевий і доступний варіант. Для пластикових вікон підходять як тканинні, так і алюмінієві варіанти. На таких жалюзі кріплення розраховані для монтажу їх на самій рамі або між рамами. Можливість монтування горизонтальних жалюзі у всіх площинах і доступні ціни забезпечило їм більшу популярність.

У використанні жалюзі дуже практичні і зручні. Наприклад, тканинні моделі хоч і дешево коштують, але при цьому функціональні та захищають від сонячних променів. Це ще одна причина пояснює чому установка горизонтальних жалюзі на вікна ПВХ відмінне рішення для декору.

Завдяки можливості установки кріплень в будь-яких місцях стало істотно простіше монтувати жалюзі на пластикові вікна. Допускається установка жалюзі без просвердлювання отворів. Якщо не хочете витрачати час на складання жалюзі ви можете відразу купити готовий виріб. Звичайно якщо вам захочеться що-небудь оригінального і ексклюзивного, доступна послуга замовлення дерев’яних горизонтальних жалюзі.

Як бачите варіантів багато, все залежить від ваших особистих переваг і фінансових можливостей. Купівля горизонтальних жалюзі — це вигідне і практичне вкладення грошей. З ними інтер’єр приміщення повністю зміниться і стане більш стильним і сучасним.

Якщо є що сказати по даній темі, чекаємо на Ваші коментарі! 😉

Написати коментар