1.    
  2.     Дитячий замок на пластикові вікна: вибір і установка

Дитячий замок на пластикові вікна: вибір і установка

Діти – це велике щастя і така ж величезна відповідальність, турбота. Малюки потребують уваги. Це і зрозуміло, адже вони тільки пізнають світ, вперше стикаються з багатьма предметами і не завжди розуміють складності і небезпеки, які їх очікують.

Ризик для них є навіть такий звичайний предмет, як… вікна. Чому? Здогадатися, мабуть, неважко. Тому підвіконня багато років були, та й зараз залишаються «зоною особливої уваги для всіх молодих батьків.

На щастя, з появою дитячих замків на вікна ситуація почала змінюватися, коли з’явився дитячий замок для вікон.

Для чого потрібні дитячі віконні замки?

Чим вище поверх, на якому ви живете, тим більше занепокоєння викликає дитячу цікавість до вікон. Багато батьки напевно чули страшні історії про те, як діти травмувалися через падінь.

Назва «дитячий замок» узагальнює велика кількість різних конструкцій. Всі вони призначені для того, щоб стулки вільно відкривалися до певного безпечної межі.

Замок від дітей на пластикові вікна не дозволить маленьким непосидам широко відкрити вікно і врятує вас від трагедії.

Тепер, коли ви знаєте, що це таке, давайте розберемося з видами і відповімо на питання, як встановити дитячий замок і розглянемо інші тонкощі.

Існує кілька різновидів:

  • врізні,
  • накладні
  • замки-розетки
  • замки на ручках (найвідоміші)
  • замки-гребінки
  • замки для розсувних вікон.

Дитячий замок на пластикові вікна: вибір і установкаВстановити такі пристрої допоможе спеціалізована компанія, яка займається монтажем самих вікон. Доповнити конструкцію дитячим замком можна відразу при покупці вікон, або через будь-який час.

Врізні замки встановлюються внизу стулки з фрезеруванням. Вони не дозволяють широко відкривати вікно, але дають можливість ставити його в похиле положення і на зимове провітрювання.

Накладний замок влаштовано майже так само, але не має фрезерування. Кріплять його в нижній частині стулки або прямо під нею. Такий варіант відрізняється невисокою ціною і надійністю.

Замок на ручці – універсальний варіант. Часто входить в стандартну комплектацію вікна. Замість стандартної ручки монтується важіль, в якому є кнопка або отвір для ключа. При повороті фіксується певне положення віконної стулки.

Існує й спеціальне рішення для розсувних вікон. Спеціальний трос зменшує ширину відкриття стулок.

Вибирати вид замку потрібно з урахуванням виробника, простоти і надійності конструкції. Обов’язково подумайте про те, наскільки складно саме вашому малюкові буде його відкрити з чистої цікавості.

Якщо ви встановлюєте в квартиру вікна і у вас вже є діти, обов’язково скажіть про це менеджеру фірми. Він запропонує рішення для безпеки самих маленьких членів вашої родини.

Написати коментар